Main Navigation
Main Content

Przejdź na e-faktury i redukuj koszty.

Bądź ECO, wybierz e-fakturę!

Szanowni Państwo,

Jako firma jesteśmy odpowiedzialni za ochronę środowiska i zasobów naturalnych. Już w momencie zakupu surowców i komponentów, a w szczególności w trakcie całego procesu produkcyjnego, przykładamy szczególną wagę do ochrony zasobów. Ekologia jest dla nas szczególnie ważna. Dowodem tego jest powstanie linii maszyn elektrycznych, od ubijaków aż po ładowarki, oznakowanych pieczęcią ECO.

Kontynuując nasze starania w zakresie ochrony środowiska, od 1 lipca 2018 r. zostanie wprowadzona opłata w wysokości 5 zł netto za dystrybucję faktury VAT w formie papierowej.

Mogą Państwo uniknąć dodatkowej opłaty i być ECO razem z nami! Wystarczy wypełnić formularz by otrzymywać bezpłatne i bezpieczne e-Faktury. Aby wybrać elektroniczną formę faktury, wystarczy wypełnić formularz w oddziale lub pobrać go tutaj i odesłać zeskanowany na adres info-pl@wackerneuson.com.
Wybierając fakturę w formie elektronicznej mają Państwo pewność, że dojdzie ona na czas, szybciej niż przy tradycyjnej fakturze w formie papierowej doręczanej przez Pocztę Polską. Na e-faktury nie trzeba czekać! Jest bezpłatnie wysyłana bezpośrednio na wskazaną skrzynkę e-mail. Mają Państwo pewność, że nie będą one zajmować miejsca. Nie trzeba już przygotowywać specjalnych segregatorów na dokumenty, czy organizować dodatkowego miejsca na półce. E-fakturę można mieć zawsze pod ręką, wystarczy poczta elektroniczna, czy katalog na pulpicie komputera.
Wybierając fakturę w formie elektronicznej oszczędzają Państwo papier, minimalizując transport drogowy i tym samym wnoszą swój wkład w ochronę środowiska naturalnego.
Nasze e-faktury są w pełni akceptowane przez organy podatkowe.